Порекомендувати знайомого

Порекомендувати знайомого

Умови програми «Порекомендуй знайомого».

Ці умови програми «Порекомендуй знайомого» (далі – Умови) є обов’язковими за договором між Учасником програми, Рекомендованим кандидатом та CentralWork s.r.o.

1. Визначення

1.1 Для цілей цього договору визначено наступні умови:

«Рекомендований кандидат» - це фізична особа, яка не знаходиться в базі даних CentralWork s.r.o., шукає нову роботу та погоджується з рекомендацією.

«Учасник програми» - це фізична особа, яка зареєстрована в базі даних CentralWork s.r.o. на момент рекомендації та надала контактну інформацію щодо Рекомендованого кандидата.

«Програма» означає програму «Порекомендуй знайомого».

«Клієнт» - це фізична або юридична особа, яка має ділові відносини з CentralWork, sro

2. Термін дії програми

2.1 Дія цієї Програми починається з 1 вересня 2014 року і діє до подальшого повідомлення CentralWork s.r.o.

3. Правила програми

3.1 На момент надання інформації про Рекомендованого кандидата Учасник Програми повинен бути зареєстрований у базі даних CentralWork s.r.o.

3.2 Учасник програми повинен надати ім'я, прізвище, електронну пошту та номер телефону Рекомендованого кандидата, який погоджується з рекомендацією, за допомогою формуляру на www.centralwork.cz, електронною поштою nabir@centralwork.eu або через свого керівника чи за номером телефону

+420 226 288 277
+380 931 775 165

3.3 Рекомендований кандидат не знаходиться в базі даних CentralWork s.r.o. на момент рекомендації Учасником Програми.

3.4 Якщо Рекомендований кандидат успішно завершить процедуру відбору, він/вона приступить до роботи та:

а) працює більше 500 годин як працівник CentralWork s.r.o., Учасник Програми має право на винагороду у вигляді подарункових ваучерів на суму 1000 крон.

б) або не припиняє роботу під час випробувального терміну як працівник Клієнта, Учасник Програми має право на винагороду у вигляді подарункових ваучерів у розмірі 2 000, 5 000 або 10 000 крон відповідно до умов Рекомендувати знайомого щодо відповідної позиції, на яку був працевлаштований кандидат Клієнтом. Якщо на веб-сайті www.centralwork.com.ua не зазначено інакше, розмір винагороди стосовно посади визначається таким чином:

  • адміністративна, нижча технічна посада - 2000 крон
  • середній менеджмент - 5000 крон
  • топ-менеджмент - 10 000 крон

3.5 Право на винагороду згідно з цими умовами не виникає, якщо критерії згідно зі статтею 3 цього договору не будуть виконані протягом 12 місяців з дати рекомендації Рекомендованого кандидата.

4. Виплата винагороди

4.1 CentralWork s.r.o. зобов’язується надіслати повідомлення про право на винагороду на електронну адресу Учасника Програми протягом 30 календарних днів з дати виконання умов цього договору.

4.2 Винагорода буде вручена не раніше ніж наступного дня після виконання критеріїв цієї Угоди на підставі підтвердження особи Учасника Програми за адресою CentralWork, s.r.o., Třebohostická 3069/14, Прага 10. Учасник Програми може отримати винагороду протягом 30 календарних днів з моменту надіслання повідомлення на адресу електронної пошти, зазначену у формулярі заявки.

5. Загальний

5.1 CentralWork s.r.o. залишає за собою право визначати тип подарункових ваучерів.

5.2 CentralWork s.r.o. залишає за собою право переробляти, доповнювати, змінювати або скасовувати акцію «Порекомендуй знайомого» та її правила. Поточні умови програми «Порекомендуй знайомого» розміщені на сайті CentralWork s.r.o.