Корисна інформація

Корисна інформація

Мене цікавить вакансія. Як мені діяти?

Скористайтеся кількома варіантами:

  1. Телефонуйте нам за номером інфолінії +420 226 258 227. Разом з Вами ми підшукаємо відповідну вакансію на термін, який підійде саме Вам.
  2. Надішліть заповнену онлайн-форму реєстрації, включаючи своє резюме. Пізніше ми зв'яжемося з Вами по телефону та домовимося про наступні кроки.
  3. Надсилайте нам своє резюме на nabir@centralwork.eu . Пізніше ми зв’яжемося з Вами по телефону та домовимося про подальші дії.

Як проходить процедура відбору?

Що Bас чекає на співбесіді:

  • розмова про те, який досвід та кар’єру Ви вже маєте, чого хочете досягти та які знання i досвід хочете застосувати у своїй майбутній роботі
  • перевірка Ваших навичок шляхом співбесіди та тестів (якщо цього вимагає робота)
  • мати з собою документи, які засвідчують здобуття освіти (атестати про вищу освіту, сертифікати тощо)
  • майте на увазі, що співбесіда може тривати 20-40 хвилин.

Який хід процедури відбору?

Наші клієнти усвідомлюють, що успіх компанії залежить від співробітників, тому намагаються знайти найкращих кандидатів. Це є причиною ретельного підбору кандидатів, який включає в себе декілька етапів процесу підбору. Зокрема на спеціалізовані посади процедура підбору може бути багаторівневою:

  • Першим етапом процесу підбору є збір інформації про кандидата на основі його резюме та інших документів. Рівень мовлення - в обробленому резюме, в супровідному електронному листі або під час телефонної розмови - також визначає чи пройде кандидат до наступних етапів переговорів.
  • Другий етап – вступна співбесіда. HR-консультант підтверджує та поширює інформацію про перспективного кандидата, може перевірити його мовні та професійні знання або запросити фахівця на співбесіду, який перевірить професійні знання кандидата.
  • Третім етапом може стати зустріч кандидата з можливим безпосереднім керівником, з яким він повинен обговорити всі деталі посади. Дуже добре, якщо кандидат прийде на цю зустріч з більш точною ідеєю та продуманими запитаннями (уточненням деталей). На основі відповідей на всі запитання можна добре оцінити пропозицію та прийняти рішення. Крім того, готовність, відповідальність та допитливість свідчить про зацікавленість кандидата. На цьому етапі підбору можна досягти конкретної домовленості щодо працевлаштування кандидата та всіх обставин. Деякі компанії додають ще один етап процесу підбору, де глибше перевіряють досвід та навички кандидата, презентують свої навички роботи в команді або познайомлять свого майбутнього колегу з керівниками компанії.

Сьогодні багатоетапний процес підбору стає звичною практикою, тому не варто засмучуватися ретельними переговорами, бо Ви, як кандидат, отримуєте можливість працювати в команді кваліфікованих професіоналів!